Církev bratrská
v České Třebové

Tykačova 1183 je v rekonstrukci.
Bohoslužby v CASD, Smetanova 1450.


27.-30.10. Brodfest – Boží strana mince

Tento prodloužený víkend pojedeme společně na Brodfest (BF) do Havlíčkova Brodu!

Na co se můžeme těšit?

Zajímavé semináře, přednášky, chvály, modlitby, sporty, čas s druhými a s Bohem. A na spoustu dalších zajímavých aktivit (jako např. seznamka, larpy od Questu, apod.). Více informací včetně harmonogramu naleznete na: https://www.brodfest.cz/program

Doprava na Brodfest

Buď po vlastní ose vlakem. Program začíná v 19.30, tak vyberte kdyžtak takový, abyste v klidu stihli registraci před začátkem. Pro lidičky z ČT nebo Ústí a přilehlých dědin je možnost jet autem. Pište Honzovi Kadlecovi nebo Páje Svobodové NEJDÉLE DO 12.00 TUTO STŘEDU!!! Pokud byste se nevešli do aut, napište mi.
S našimi Mladkovskými přáteli se pak potkáme přímo až na BF.

Sporty

Přihlásili jsme volejbal, který bude v sobotu od 10.00 do 15.30. Ale stále čekáme na potvrzení účasti v turnaji a také nám chybí jedna slečna do týmu. Štafeta pak od 16.00, pokud chcete běžět, tak pište Honzovi Kadlecovi co nejdříve. Štafeta lze registrovat ještě na místě.

Co s sebou?

Viz web brodfestu, určitě nezapomeňte spacák a karimatku, dostatek peněz atd. Pokud chcete sportovat, tak se budou hodit sportovní věci 😀 Pokud jste si nezaregistrovali jídlo, tak si každý řeší sám.

Fungování mládeže na Brodfestu

Bylo by fajn se vždy třeba společně potkat před společnými programy (ráno a večer) a být tam spolu. Mimo hlavní program, jak každý uzná za vhodné anebo spontánně. Zkuste prosím během BF nechodit úplně sami a neztratit se 😀 V případě, že by během BF nastal jakýkoliv problém nebo cokoliv, tak se určitě můžete obrátit na mě nebo na koholiv z vedoucích, kteří budou na BF.

Díky, že jste to dočetli až sem a moc se těšíme na společný čas s vámi i s Pánem Bohem 🙂

Naviděnou před hlavním programem!

 

 

Publikováno: 24.10.2022
Uživatelem: Václav
Rubriky:
  • Mládež
  • Proběhlo