Církev bratrská
v České Třebové

Tykačova 1183 je v rekonstrukci.
Bohoslužby v CASD, Smetanova 1450.


Modlitby 24/7

Vzhledem k současné situaci v naší zemi, jsme se rozhodli opět spustit řetězec modliteb 24/7 ve virtuální modlitební místnosti a budeme rádi, když se ke společným modlitbám připojíte. Přimlouvejme se za naši zemi i naši vládu vzhledem k riziku vyvolanému šířením agresivnější mutace koronaviru. Počty lidí v nemocnicích jsou stále vysoké a přes současná omezení veřejného života neklesají. Z lidského hlediska není mnoho možností, co ještě lze podniknout, aby se nemocnice kvůli nové mutaci nepřeplnily. Chtěli bychom Vás proto vyzvat, abychom se společně spojili v modlitbách za současnou situaci.

Termín: 15.-22. 2. 2021

Virtuální modlitební místnost

Modlitby 24/7 budou probíhat ve virtuální modlitební místnosti. Každý, kdo se bude chtít do modlitebního řetězce zapojit, se zapíše do tabulky na webu. Zde si zvolí čas, který mu pro modlitby vyhovuje a poté se bude modlit z domova.

 

Registrace do modlitebního řetězce:

http://www.modlitby24-7.cz/ceskatrebova/rozpis

 

Společné online modlitby na Google Meet

Součástí modlitebního řetězce budou i společné modlitby, které budou probíhat prostřednictvím on-line setkání 1x týdně  ve středu od 19:00. První on-line modlitby se uskuteční již 10. 2. 2021 a pravidelné setkávání bude pokračovat i po skončení modlitebního řetězce. Na tyto modlitby se nemusíte registrovat, pouze se stačí připojit prostřednictvím tohoto odkazu ve středu v 19:00:

https://meet.google.com/fjc-mdga-izn

 

Veškeré další informace o modlitebním řetězci a registrace do modlitební místnosti na stránce:
http://www.modlitby24-7.cz/ceskatrebova/

 

 

Publikováno: 8.2.2021
Uživatelem: Jenda Svoboda
Rubriky:
  • Proběhlo